Tisk vizitek

Vytiskneme vám osobní i firemní vizitky v perfektní kvalitě a za velmi rozumnou cenu. Vizitka je velmi důležitý marketingový nástroj, kterým zanecháte dojem i po skončení osobního jednání. 

Při výrobě vizitek dbáme na kvalitu zpracování a pomůžeme vám jak s grafickým návrhem, tak i s výběrem vhodného papíru. Je libo oboustranná vizitka, vizitka na luxusním papíře nebo vlastní originální návrh nestandardních rozměrů? Pro nás žádný problém. Jsme tiskařská firma a vizitky tiskneme na vlastních speciálních strojích. 

Rozměry vizitek

  • Standardní 90 × 50 mm
  • EURO 85 × 55 mm
  • Pro UK 75 × 40 mm

Technologie tisku

Ofsetový tisk

Ofsetovým tiskem tiskneme do formátu B2 na 5barvovém plně automatizovaném stroji s lakovací jednotkou. Stroj je vybaven automatizovaným spektrálním měřením barevnosti, což spolu s vysoce technicky zdatnou obsluhou zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin v celém průběhu tisku. Potiskneme materiály do tloušťky 0,8 mm. Používáme tiskové desky jen renomovaných značek jako je FUJI nebo AGFA.

Digitální tisk

Malé náklady tiskovin tiskneme na digitálním tiskovém stroji Konica Minolta AccurioPress C6100 s plně automatickým seřízením soutisku přední a zadní strany a se spektrálním měřením barevnosti tisku, což zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin. Digitálním tiskem potiskujeme materiály o plošné hmotnosti od 60 do 400 g/m2 v rozměru do cca 32x75 cm oboustranně, 32x100 cm jednostranně. Na tomto stroji tiskneme i presonifikované tiskoviny.

Postup výroby vizitek

Volba velikosti a papíru

Nejčastěji tiskneme vizitky o formátu 90 × 50 mm na matný křídový papír o gramáži 350 g/m2

Jednostranné i oboustranné

Jak vytvořit poutavou vizitku? Doplňte zadní stranu o další informace. Co taková oboustranná vizitka s dvoujazyčnou verzí?  Nebo slogan či vize vaší firmy?

Kontrola tiskových podkladů

Než pošleme grafický návrh vizitek na tisk, důkladně zkontrolujeme tiskové podklady ať už jsme grafický návrh připravovali my sami nebo máme podkladová data od vás.

Ukázka realizace vizitek