Tisk knih

Vytiskněte si svou vlastní knihu

Tisk románů, fotoknih, učebnice nebo jakékoli jiné knihy, kterou si dokážete představit v perfektní kvalitě a levně. Že netisknete hned tisíce kopií? Vůbec nevadí. Vytiskneme vám knihu i v malých nákladech, třeba 1 kus. Nízkonákladový tisk knih je naší specialitou. 

Knihy tiskneme pevnou vazbou V8 ofsetovým tiskem. Na přání Vám připravíme přebal (takový ten barevný sundávací papír, který se občas ztratí) nebo vložíme záložku do knihy. Chcete vědět, jaká bude cena vaší vlastní knihy? Napište nám na info@tiskarnakyjov.cz o cenovou kalkulaci.

 

Formáty knihy

  • A4 210 × 297 mm
  • A5 148 × 210 mm
  • A6 105 × 148 mm

Technologie tisku knih

Ofsetový tisk

Ofsetovým tiskem tiskneme knihy na 5barvovém plně automatizovaném stroji s lakovací jednotkou. Stroj je vybaven automatizovaným spektrálním měřením barevnosti, což spolu s vysoce technicky zdatnou obsluhou zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin v celém průběhu tisku. Potiskneme materiály do tloušťky 0,8 mm. Používáme tiskové desky jen renomovaných značek jako je FUJI nebo AGFA.

Jak připravit tisk knihy

Formát knihy

Ujasněte si, jak bude vaše kniha veliká. Rozměr knihy vychází z velikosti strany. Optimální jsou formáty řady A.

Počet stran

Knihy vážeme vazbou V8. Jedná se o šitou vazbu s tvrdými deskami. Je to nejkvalitnější způsob vazby knih. Počet stran musí být dělitelný 4.

Barevnost stran

Zvažte, zda bude kniha obsahovat pouze černobílé stránky nebo bude část stránek barevně. Černobílý tisk je podstatně levnější než barevný.

Ukázka realizace knih