Výroba a tisk kalendářů

Výroba originálních kalendářů pro rok 2021

Kalendář je vhodný dárek do každé rodiny. Ať už se jedná o stolní nebo nástěnný kalendář s rodinnými fotkami, vždy udělá radost. Kalendáře patří roky mezi nejčastější tiskoviny v rámci firemních dárků a podílí se na budování image firmy. 

Díky zavedené technologii jsme schopni vyrobit jakýkoliv kalendář na míru. Kalendáře vážeme TwinWire kroužkovou vazbou a můžete si vybrat povrchovou úpravou disperzním lakem a u obálek s laminací parciálním UV lakem. 

Pokud nemáte vlastní grafické podklady, nevadí, jsme schopni vám poskytnout spoustu motivů, šablon nebo vytvořit kalendář dle vaší firemní identity. Rok 2021 se blíží, tak neváhejte kontaktujte nás na info@tiskarnakyjov.cz pro cenovou kalkulaci.

Rozměry kalendářů

  • A2 420 × 594 mm
  • A3 297 × 420 mm
  • A4 210 × 297 mm
  • Kapesní 90 × 50 mm

Technologie tisku kalendářů

Ofsetový tisk

Ofsetovým tiskem tiskneme kalendáře do formátu A2 na 5barvovém plně automatizovaném stroji s lakovací jednotkou. Stroj je vybaven automatizovaným spektrálním měřením barevnosti, což spolu s vysoce technicky zdatnou obsluhou zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin v celém průběhu tisku. Potiskneme materiály do tloušťky 0,8 mm. Používáme tiskové desky jen renomovaných značek jako je FUJI nebo AGFA.

Digitální tisk

Malé náklady kalendářů tiskneme na digitálním tiskovém stroj Konica Minolta AccurioPress C6100 s plně automatickým seřízením soutisku přední a zadní strany a se spektrálním měřením barevnosti tisku, což zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin. Digitálním tiskem potiskujeme materiály o plošné hmotnosti od 60 do 400 g/m2 v rozměru do cca 32x75 cm oboustranně, 32x100 cm jednostranně. Na tomto stroji tiskneme i personifikované tiskoviny.

Jak vyrobit originální kalendář

Vlastní fotografie

Vyberte rodinné, firemní či jiné vlastní fotografie, které chcete mít v kalendáři a pošlete je nám e-mailem.

Rozlišení obrázků

Pro zachování vysoké kvality posílejte obrázky v minimálním rozlišení 300 dpi. Firemní loga je vhodné dodat ve vektorovém formátu. 

Označení důležitých dnů

Vyberte dny, které chcete vizuálně označit jako významné. Může se jednat o narozeniny, výročí svatby či výročí založení firmy.

Ukázka realizace kalendářů