Časopisy

Vytvořte si vlastní časopis

Dejte svým geniálním nápadům fyzickou formu v podání kvalitního časopisu nebo magazínu. Časopis je vaše příležitost sdílet svou vášeň s okolním světem. Sbírejte příběhy, rozhovory a fotografie a vytvořte magazín, který nelze přehlédnout. 

Že netisknete hned tisíce kopií a velké náklady? Nevadí. Vytiskneme vám časopis i v malých nákladech. Nízkonákladový tisk časopisu je naší specialitou.

Časopisy tiskneme ofsetovým i digitálním tiskem s následnou vazbou V1 šitou a lepenou vazbou V2. Na přání přidáme povrchovou úpravu disperzním lakem a u obálek s laminací, parciálním UV lakem. 

Chcete vědět, jaká bude cena vašeho vlastního časopisu? Napište nám na info@tiskarnakyjov.cz o cenovou kalkulaci.

Rozměry časopisů

  • A2 420 × 594 mm
  • A3 297 × 420 mm
  • A4 210 × 297 mm
  • A5 148 × 210 mm
  • A6 105 × 148 mm
  • Jiný vlastní formát

Technologie tisku časopisu

Ofsetový tisk

Ofsetovým tiskem tiskneme časopisy až do formátu B2 na 5barvovém plně automatizovaném stroji s lakovací jednotkou. Stroj je vybaven automatizovaným spektrálním měřením barevnosti, což spolu s vysoce technicky zdatnou obsluhou zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin v celém průběhu tisku. Potiskneme materiály do tloušťky 0,8 mm. Používáme tiskové desky jen renomovaných značek jako je FUJI nebo AGFA.

Digitální tisk

Malé náklady časopisů tiskneme na digitálním tiskovém stroj Konica Minolta AccurioPress C6100 s plně automatickým seřízením soutisku přední a zadní strany a se spektrálním měřením barevnosti tisku, což zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin. Digitálním tiskem potiskujeme materiály o plošné hmotnosti od 60 do 400 g/m2 v rozměru do cca 32x75 cm oboustranně, 32x100 cm jednostranně. Na tomto stroji tiskneme i personifikované tiskoviny.

Ukázka realizace časopisů