Tisk brožur

Brožura (katalog) je vícestránková tiskovina s informacemi o firmě, produktech či službách a je neodmyslitelnou součástí každé společnosti. Brožura je velmi kvalitně zpracovaná obchodní prezentace. 

Brožury tiskneme v prvotřídní kvalitě na lesklý či matný papír. Můžete si vybrat z různých typů vazeb: V1 (šitá 2 skobami), V2 (lepená) nebo kroužkovou TwinWire vazbou. 

Chcete oslnit své zákazníky? Obálku brožury opatřete povrchovou úpravou, například disperzním lakem nebo parciálním UV lakem. Brožury tiskneme jak ofsetovým, tak digitálním tiskem 

Technologie tisku brožur

Ofsetový tisk

Ofsetovým tiskem tiskneme brožury až do formátu B2 na 5barvovém plně automatizovaném stroji s lakovací jednotkou. Stroj je vybaven automatizovaným spektrálním měřením barevnosti, což spolu s vysoce technicky zdatnou obsluhou zaručuje přesné vybarvení všech brožur v celém průběhu tisku. Potiskneme materiály do tloušťky 0,8 mm. Používáme tiskové desky jen renomovaných značek jako je FUJI nebo AGFA.

Digitální tisk

Malé náklady brožur tiskneme na digitálním tiskovém stroj Konica Minolta AccurioPress C6100 s plně automatickým seřízením soutisku přední a zadní strany a se spektrálním měřením barevnosti tisku, což zaručuje přesné vybarvení všech tiskovin. Digitálním tiskem potiskujeme materiály o plošné hmotnosti od 60 do 400 g/m2 v rozměru do cca 32x75 cm oboustranně, 32x100 cm jednostranně. Na tomto stroji tiskneme i personifikované tiskoviny.

Jak navrhnout úhlednou brožuru

Přemýšlejte o sdělení

Nejdříve si ujasněte, co chcete brožurou sdělit. Věty volte krátké a výstižné. Zvažte zvýraznění základních informací.

Vyberte vhodné vizuální prvky

Obrázky v brožuře by měly podporovat vaše hlavní sdělení. Obrázky vybírejte ve vysoké kvalitě a raději si vytvořte obrázky vlastní.

Rozvrhněte obsah

Podívejte se na množství obsahu, který máte k dispozici a popřemýšlejte, jak by jej vhodně seskládat. Inspirujte se mnoha vzory a šablonami dostupnými na internetu.

Ukázka realizace brožur