DTP studio s kreativním přístupem ke každé zakázce

V plně vybaveném studiu zpracováváme podklady našich zákazníků. Využíváme našich znalostí tak, aby výsledek byl optimální vzhledem k použité technologii tisku a knihařskému zpracování.

Zabýváme se kompletní výrobou technických katalogů. Počínaje grafickým designem, nafocením produktů, kompletním grafickou přípravou a tiskem. Jazykové mutace - angličtina, němčina, ale hlavně ruština, turečtina atd. (viz. reference)

Pracujeme na platformě PC (Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Corel a další).

Připravujeme veškeré tiskoviny od kreativního návrhu, přes zajištění podkladů jako jsou fotografie a ilustrace, korektury dodaných textů až po finální data určená pro tisk.

V případě potřeby Vám poradíme, jak dopracovat Váš grafický návrh a pomůžeme Vám s jeho přípravou do tisku tak, aby byl výsledek plně profesionální

Ke stažení - jak na data vše co potřebujete.

 

Výsekové formy DAta

 
FOTO studio

Ve vlastním profesionálně vybavené studiu pro produktovou fotografii pořizujeme digitální cestou fotografie drobných i větších předmětů pro další použití pro katalogy, letáky nebo web. Zákazníkovi můžeme předat zpracované materiály na jakémkoliv datovém médiu.

Ukázka z naší spouště:

Zvětšení ukázky může trvat déle v závislosti na rychlosti vašeho připojení, neboť ukázka je kvůli kvalitě i rozměru objemnější.

 

 

Ukázka 1Ukázka 2Ukázka 3 

Rychlý kontakt

Tiskárna ŠIKI Kyjov

sdružení podnikatelů
Havlíčkova 182/33a
697 01 Kyjov

Tel: 518 614 143

Fax: 518 617 611

Email: info@tiskarnakyjov.cz

 
Novinky v tiskařském oboru

Vybrané realizace tisku